The best time

by - czwartek, marca 24, 2016


Często słyszę, że wiek 14-18 lat to najlepszy okres naszego życia i powinniśmy z niego korzystać w 100%. Lecz ostatnio zastanawiając się doszłam do wniosku, że jeśli chodzi o mnie i pewnie nie tylko to to jest nie prawda. Większość mojego czasu pochłania codzienna rutyna, czyli  szkoła, nauka, spanie i to jest korzystanie z życia? To jest najlepszy czas w moim życiu?  Nie tylko ja tak mam, ale niestety inaczej się nie da, ponieważ gdy przestanę się uczyć, najprościej mówiąc oleje naukę, mogą być z tego nie za miłe konsekwencje, a zależy mi na zdobyciu dobrego zawodu w przyszłości. Gdy mi rodzice opowiadają jak oni spędzali te lata to aż czasami im zazdroszczę. Zazwyczaj mówią, że spędzali czas na dworze, spotykali się ze znajomymi i mieli czas na naukę. A teraz? Na to niestarcza czasu. Jestem w 3 klasie gimnazjum i akurat zaczął się czas gdzie powtarza się materiał z dwóch lat  i jeszcze nowy, który trzeba ogarnąć do kwietnia. Dla mnie 24h to zdecydowanie za mało, od 3 tygodni  w ciągu tydognia mam 5 prac (kartkówki, prace klasowe/sprawdziany). Obiecałam sobie, że będę dodawać 2 razy w tygodniu posty, nagrywać filmiki i jeszcze zajmować sie innymi zainteresowaniami. A ledwo mam czas, żeby dodać post raz w tygodniu.
Nie mówiąc już o spotkaniu się ze znajomymi. Cieszy mnie fakt, że już co raz bliżej dwóch miesięcy lenistwa. Z niecierpliwością czekam na wakacje, żeby móc odpocząc od tego zabieganego trybu życia.
P.S. Szukam osoby, która byłaby chętna zrobić mi nowy wygląd bloga, ponieważ tak jak mówiłam nie mam czasu żeby się tym zając, pomimo tego, że sprawia mi to przyjemność. Więc jeśli ktoś byłby chętny to proszę napisać swoją propozycję na gmail: vivi.cuttie@gmail.com
ღViviღ  

You May Also Like

9 komentarze

 1. Ja jestem teraz w 6 klasie podstawówki i obawiam się, co czeka mnie w gimnazjum.
  Śliczne zdjęcia. :)

  Pozdrawiam :*
  CrazyTusiaBlog

  OdpowiedzUsuń
 2. moim zdaniem najlepszy czas to tak 25-30 lat :) pozdrawiam. ale co ja moge wiedziec;c

  http://alexwberry.blogspot.com/ -Ulubieńcy Marca:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Całkowicie się Tobą zgadzam! Sama czasami nie mam czasu, żeby wyprowadzić psa na krótki spacer, bo zaraz trzeba wracać do domu i zakuwać na kolejną partię sprawdzianów i kartkówek. A za mniej niż miesiąc egzaminy. Mam nadzieję, że po nich w końcu jakoś trochę odpocznę.
  Osoba, która wymyśliła tą sentencję miała chyba na myśli czas, kiedy osoby w wieku 14-18 mają wakacje :D
  Świetny post!
  andszei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiem jak to jest, nie mieć na nic czasu. Również jestem w 3 klasie gimnazjum i to wszystko mnie przetłacza. Codziennie kartkówki, sprawdziany, niedługo egzaminy i wybranie liceum. Tego wszystkiego jest za dużo! Prawdą jest, że te lata życia powinny być najlepsze, ale jak mogą takie być, jeśli nie zdążamy z nich korzystać?!
  http://mateslifex.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych Świąt :*
  Co powiesz na wspólną obserwację ? :)
  http://bedifferent-ania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Również jestem w 3 gimnazjum i czasem nie wyrabiam, to co dopiero będzie w szkole średniej! Bardzo ładne zdjęcia ;)
  [mój blog]

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz ciekawą urodę. 3-gim mam nadzieje, że szybko zleci i wakacje!.
  . -------------------------------------------
  Kliknęłabyś w banner sheinside w bocznym pasku,?
  Mój Blog - klik!
  Ja się zrewanżuję tym samym lub obserwacją( jak mi się spodoba twój blog!).
  Napisz jak kliknęłaś w ten banner w ostatnim poście.! ( sprawdzam ♥).
  ------------------------
  Dziękuję!! ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Gwaratuje Ci, ze w wieku 25+ bedziesz tesknic za beztroskimi latami :P Pozniej juz tylko praca przez 24h: praca, dom, dzieci itd...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za miłe komentarze. Jeśli zostawicie link do bloga, na pewno go odwiedzę :)